שער חשמלי הוא מערכת חשובה לכל עסק כי הוא מאפשר גישה מהירה ומאובטחת לכניסה ויציאה מהעסק. למעשה, השער החשמלי משלב טכנולוגיות חדישות כמו קוראי כרטיסים, קודי PIN, חיישני תנועה ומצלמות אבטחה, שמאפשרות לעסק לבצע בקרת גישה מקצועית ולהגן על הנכסים והפרטיות של העובדים והלקוחות.

השימוש בשער חשמלי מספק לעסק יתרונות רבים נוספים כגון:

  1. חסכון בזמן ובעלויות – הפעלת המערכת החשמלית מקלה על עובדי העסק לכניסה ויציאה מהמבנה, ומאפשרת חסכון בזמן ובעלויות של מאבטחים אנושיים.
  2. שליטה בגישה – השער החשמלי מאפשר לעסק לבקר מי נכנס ויוצא מהמבנה ובאיזו שעה, וכן להגביל את הגישה לחלקים מסוימים במבנה על מנת לשמור על פרטיות וסודיות של מידע וציוד.
  3. חסימת גישה לא מורשית – השער החשמלי מאפשר לעסק למנוע כניסה לא מורשית למבנה על ידי חסימת הגישה לאנשים שאינם מורשים וזיהוי כניסות לא מורשות.

איך שערים ומחסומים חשמליים תורמים לבטיחות של העסק?

שער חשמלי ומחסום חשמלי מסייעים לבטיחות העסק על ידי מניעת כניסה לא מורשית למבנה והגבלת גישה לאזורים מוגבלים, מניעת פעילות לא מורשית של עובדים וכן חסימת כניסה של מכוניות וכלי רכב למבנה. כמו כן, מערכת השער החשמלי מאפשרת לנהל את הבטיחות ולזהות כניסות לא מורשות למבנה. בעיקר בישראל הבטיחות היא הדבר החשוב ביותר, גם לצורך הגנה על העובדים ועל הלקוחות וגם לצורך להגן על הסחורה מבפגיעות ברכוש.

איך מחסום חשמלי מגן על הסחורה?

מחסום חשמלי מגן על הסחורה על ידי מניעת כניסה של אנשים לא מורשים לאזור האחסון וההעברה של המוצרים. המחסום יכול להיות מצופה במתכת או בפלסטיק חזק ויש לו מערכת של שורות של חיישנים ומצלמות המאפשרות לזהות תנועה ולאפשר כניסה רק לאנשים המורשים לכך. המחסום עוזר למנוע גניבת סחורה ואף יכול להיות תומך במערכת ניטור ומעקב של הסחורה על ידי זיהוי כניסות ויציאות מהאזור והקלטת נתוני הפעילות.