שער גלילה

שער גלילה הוא פתרון מומלץ למקומות חנייה פרטיים. הוא מספק עיטוף רחב לחניה, מונע חדירת גורמים בלתי מורשים ומצמצם משמעותית את הסיכון לפריצות וגניבות. מלבד שיפור בתחושת הביטחון האישי, שער גלילה גם נוח מאוד לתפעול והוא חוסך ריבים עם השכנים או האורחים שלהם.

שער גלילה נראה כמו מסך עשוי שלבי מתכת. אפשר לבחור את הצפיפות של השלבים על מנת לכסות את כל פתח הכניסה לחנייה ולמעשה לאטום אותה, כדי לייצר תחושת פרטיות. את השער פותחים וסוגרים באמצעות מנגנון חשמלי היתרון המרכזי שלו הוא בידוד. ניתן לתפעל את השער בשעת תקלה באופן ידני באמצעות מנגנון החירום, אבל את זה מונעים באמצעות השקעה בשער איכותי הניתן לצביעה בתנור בצבע RAL בהתאם לדרישת הלקוח.

שער גלילה חשמלי

כדאי להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי מנגנוני פתיחה שונים של שער גלילה חשמלי. אפשרות אחת למשל היא לשלב תריס גלילה לחניה, שנראה כמו תריס ביתי אך הרבה יותר עמיד, חזק ואמין. בעת לחיצה על המנגנון המתאים, הציר מסתובב והשלבים של השער נכרכים סביבו עד שהוא נפתח.

אפשרות אחרת של התקנת שער גלילה חשמלי היא להעדיף דגם של דלת פנל מבודד. בדגמים כאלה השער נראה כמו תריס גלילה סטנדרטי, אבל לאחר הפתיחה הוא לא מסתובב סביב הציר שלו – אלא עולה לתקרה ונפרש עליה עם מסילות מתאימות. היתרון הוא שניתן לייצר ככה שערים עם שלבים עבים, כמו למשל במחסנים של בתים פרטיים או בבתי עסק ומוסכים.

שער גלילה לחניה

שער גלילה יכול בין היתר לשמש גם לחניה, אחת הדרכים לחסוך בהוצאות היא להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי דגמים שונים של שער גלילה לחניה ולבדוק מה פערי המחירים שלהם. כמו כן, יהיה זול יותר להתקין את השער בחניה מקורה מאשר בחניה לא מקורה וניתן להיעזר בחשמלאי כדי להוסיף נקודת חשמל במקום לחבר את המנוע לשקע רגיל.

שער גלילה PVC

חברת אלון שערים מתקינה ומספקת פתרונות לדלתות PVC מהירות לתעשייה:

תקן מזון FDA, דלתות מעבדה לחדרים נקיים, דלתות לחדרי קירור, דלתות לחדרי הקפאה, דלתות מהירות לשטחי תפעול, דלתות מהירות קשיחות ספירליות, מפנל מבודד, תריסי גלילה מהירים.