קורות קונזוליות

קורה קונזולית – כשהבטחון פוגש איכות

קורה קונזולית היא נגזרת של שער קונזולי המכונה גם "שער מרחף." הקורה הקונזולית נראית כאילו היא עומדת באוויר, סוגרת פתח ומונעת מרכבים לחדור לאיזור המאובטח. מנגנון ההפעלה של קורה קונזולית דומה לשער קונזולי כאשר הקורה נפתחת לגשר הקבוע בצד. הגשר הוא זה המחזיק את כל השער ומכיל מסילה אליה נכנסת הקורה הקונזולית בעת פתיחת השער.
קורה קונזולית מתאימה לחניונים עירוניים שכן היא משדרת בטיחות ואסרטיביות. הקורה עשויה מתכת כבדה ומונעת נסיעה דרכה, כמו במקרים של מחסום זרוע, למשל. בנוסף, בגלל היותה מרחפת באוויר, המראה שנותר הוא אסתטי ואיכותי. אין צורך במסגרת או במסילה צמודת קרקע, הקורה פועלת "מעצמה."

בטיחות ואיכות

לקורה הקונזולית כמה נקודות תורפה בטיחותיות אשר על ידי מקצוענות, ידע ונסיון מתבטלות לחלוטין. ראשית, יש להתקין בקר המונע מהקורה להיסגר באופן אוטומאטי ולסכן מכוניות או הולכי רגל שנתקעו במעבר.
שנית,  הגשר המכיל את הקורה  צריך להיות בנוי בצורה מקצוענית כדי שלא יתקע את הקורה וימנע מבעדה לבצע את פעולת הסגירה. בנוסף, יש להתאים מנוע מתאים לקורה שכן, במידה ומדובר בעבודה מאומצת, מנוע לא מתאים יקרוס ויתקל את השער.
קורה קונזולית יכולה לסגור פתחים ארוכים במיוחד, זאת בתנאי שמתכננים ומתקינים אותה כראוי. מומחי אלון שערים מנוסים בהתקנת קורות קונזוליות ומלוות את הלקוח לאורך כל הדרך, החל בשלב התכנון המוקפד, דרך הייצור וההתקנה וכלה בתחזוקה שוטפת ושירות עד למקום.
ברשותינו גם אביזרים נלווים לשערים חשמליים כגון שילוט והכוונה, עיניים פוטו- אלקטריות, שלטים חשמליים מעולים ויחידת פיקוד ידנית. אנחנו נדאג כי הקורה תעמוד ותיראה במיטבה, לפי כל הכללים המקצועיים ותוך ליווי ושירות אישי.
צרו קשר ונציג אלון שערים יחזור אליכם בהקדם 073-7831488