מכון תקנים

שכפול שלט לחניות ושערים

כל שער חשמלי שמותקן בבית, בעסק או במוסד ציבורי בימינו חייב להתלוות בבחירת אפשרויות הפתיחה. ניתן לפתוח את השער עם כפתור, כך למשל נפוץ בחניונים שונים או במוסדות גדולים כמו קניונים, אך יש כאלו שיעדיפו שיטות אחרות. למשל המגזר הפרטי שיעדיף פתיחה על ידי שיחת טלפון, על ידי צ'יפ מיוחד ואולי אפילו על ידי מצלמה אוטומטית במקרה ומדובר במבנה מגורים רב קומות. עם זאת, אחת משיטות הפתיחה הנפוצות ביותר היא השלט לשער החשמלי, שיטה נוחה כיוון שהשלט תמיד ברכב ולא צריך לסמוך על הבטרייה בטלפון. עם זאת, שלט כזה יכול להיאבד.

שלטים לשערים חשמליים

איפה אפשר לשכפל שלט לחניה?

• שלט לחניה ניתן לשכפל במספר מקומות כאשר המקום הכי טוב לשכפל אותו, ורצוי לעשות זאת מיד עם קבלת העותק או סיכום מראש על שני שלטים, תהיה החברה שהתקינה את ה שער. החברה שהתקינה את השער החשמלי החדש שלכם היא זו שתספק לכם גם את השלט ולכן היא יכולה ליצור או להזמין שני עותקים כאלו.

• זה הפתרון הטוב ביותר אך כמובן כמו כל ישראלי תרצו להשוות את המחירים, ולכן חשוב לפנות גם למנעולנים שונים ולראות האם יש ברשותן את האפשרות הזו. לא כל חברת מנעולים או כל צוות מנעולנים יוכל לשכפל את המפתח ולא תמיד האפשרויות לשכפול יהיו כה רבות אך בכל מקרה זהו דבר שחשוב לבדוק.

• לא משנה במי אתם בוחרים, חשוב לבדוק את האמינות. כמובן ששכפול אצל חברת השערים החשמליים שהתקינה את השער אצלכם תהיה הבחירה הכי אמינה שיש אך  בבחירה של חברה אחרת מוטב לבדוק את ההמלצות שיש עליה וכמובן את האחריות שהיא מציעה, אחריות שחייבת להיות לפחות לשנה לתקלות שיכולות לצוץ. לא מדובר על שכפול מסובך במיוחד והוא יכול להיות גם קצר מאוד, אך כמה הוא עולה?

כמה עולה לשכפל שלט לחניה?

שכפול שלט לחניה יכול לעלות בטווח מחירים משתנה מאוד כי זה תלוי בסוג השלט. סוג השלט נובע גם מסוג השער החשמלי. ההבדל בין השלטים נובע במרחק שהם יכולים לפתוח את השער, בעמידות השלט לאורך זמן וכמובן סוג המקשים וגודל השלט עצמו. יש שלטים שיש להם כמה אפשרויות פתיחה בעוד רוב השערים החשמליים יכילו רק אפשרות לפתיחה, לסגירה ולעצירת השער, כשמדובר במקרה בטיחות או בצורך לפתור אותו רק למחצה.

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן