מכון תקנים

סוגי שערים חשמליים לבית

התקנה של שער חשמלי בכניסה לבית, לחצר או לחניה היא פתרון בטיחותי מאוד שיעניק לכם שקט נפשי, וגם יהיה נוח לתפעול וייראה נהדר. אילו סוגי שערים עומדים לרשותכם? מה צריך לדעת לפני הרכישה? איך תבחרו את האפשרות הטובה ביותר עבורכם? ריכזנו כאן את כל המידע החשוב.

סוגי שערים חשמליים

בתחום של שערים חשמליים לבית אפשר למצוא שני סוגים עיקריים – שערים שמיועדים לכניסה ויציאה של אנשים (הולכי רגל), ושערים שמיועדים לחנייה. תחת כל אחת מהקטגוריות הללו יש תת קטגוריות שמתייחסות לצורה ולגודל של השער, מנגנון הפתיחה והסגירה, אפשרויות של שליטה מרחוק וכו'.
הטכנולוגיות של ייצור השערים ושל מנגנוני הפתיחה השתכללה מאוד בשנים האחרונות, והמשמעות היא שיש היום פתרונות לכל צורך – גם במקומות שבהם יש מגבלות של מקום או אילוצים נוספים.

שער לחניה

שער לחניה הוא הסוג הכי פופולרי תחת הקטגוריה של שערים חשמליים לבית, גם בבתים פרטיים וגם בבתים משותפים. השער הבסיסי ביותר הוא מחסום זרוע – זה שאנחנו מכירים בדרך כלל מחניונים ציבוריים. המטרה של המחסום היא למנוע מרכבים זרים להיכנס ולתפוס את שטח החניה שמיועד לדיירים או לאורחים. זהו פתרון פשוט וזול יחסית, שעושה את העבודה. ניתן לשלוט על הפתיחה והסגירה מרחוק על ידי שלט או טלפון סלולרי, או על ידי הקשת קוד, כרטיס קרבה וכו'.
החיסרון של מחסום הזרוע שהוא לא מונע כניסה של הולכי רגל ולא מקנה תחושה של פרטיות. לכן במקרים כאלה אנחנו ממליצים להתקין שער אלומיניום שיאפשר לחסום באופן מלא את המעבר לחניה. זהו פתרון שמתאים במיוחד לבתים פרטיים עם שטח חניה פנימי. הגידור המלא ימנע מזרים להיכנס לשטח של החניה והבית, ימנע מעוברי אורח להציץ פנימה, וגם ייראה נהדר.
אלומיניום הוא חומר קל משקל כך שניתן לייצר ממנו שערים וגדרות גבוהים ורחבים ולהתקינם בקלות. ברוב הבתים מומלץ להתקין שער גרירה או שער נגלל, מכיוון שמנגנון הפתיחה שלהם מאוד יעיל ונוח לשימוש, ואינו דורש מקום רב. גם כאן ניתן לשלוט על הפתיחה והסגירה מרחוק באמצעות שלט או טלפון סלולרי, או על ידי הקשת קוד במקום.

שער להולכי רגל

בהתקנה של שערים חשמליים לבית יש ביקוש גם לשער כניסה שמיועד להולכי רגל – כלומר שער הכניסה הקלאסי שכולנו מכירים. הפתרון של שער חשמלי מספק לכם את השקט הנפשי והביטחון, ביחד עם תפעול קל ונוח של השער. ניתן להתקין שער עם מנגנון נעילה חשמלי, וניתן גם לשדרג אותו ולהתקין מנגנון של פתיחה וסגירה בדומה לשער בכניסה לחניה.
גם כאן יש דרכים שונות לשלוט על פתיחת השער, הן מקרוב והן מרחוק.

לסיכום, שערים חשמליים לבית הם פתרון נוח, בטיחותי ואלגנטי. שימוש באלומיניום כחומר גלם בשילוב עם מנגנוני פתיחה מתקדמים, מאפשר לנו לייצר ולהתקין שערים שנראים נהדר גם בסביבה צפופה.

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן