מנוע לתריס חשמלי

תריס – פתרון נהדר ונוח לפתיחה ולסגירה של מפתחים. להשגת סגירה הרמטית ולקידום הביטחון. תריס ממלא תפקיד חשוב בבתים פרטיים, בתי עסק ובעצם בכל מבנה שהוא. יש כיום מגוון פתרונות להתאמה אופטימלית של התריס לפי השימוש במקום. מדובר בתריס שמותקן בדומה לכל תריס, אך הוא פועל באמצעות מנוע חשמלי. המנוע מרים את התריס ומגיף אותו בלחיצת כפתור, מפתח ו\או מערכת סלולארית, כך קל עוד יותר לפתוח ולהגיף את התריס, ללא מאמץ בכלל ובלי למשוך את החבל כדי להפעיל את התריס. לחיצת כפתור אחת והתריס עושה את הפעולה שאתם מצפים ממנו. נוח, מהיר וטוב.

מה חשוב לדעת על מנוע לתריס חשמלי ?

מנוע לתריסים אכן עונה על הצורך ומאפשר התקנה של תריסים רחבים וכבדים, מתוך הנחה שבעזרת מנוע חשמלי ניתן להשתמש בתריס בקלות. אך חשוב לדעת מספר דברים לגבי מנוע לתריס גלילה. העובדות הללו יכוונו אתכם בבחירה, ברכישה ובהתקנה:

  • יש מספר חברות שמייצרות מנועים לתריסים חשמליים. בין היתר בולטות החברות BFT ו- NICE. לכל אחת מהחברות יש יתרונות ומאפיינים שמשליכים גם על המנוע ועל השימוש בו, על ההתאמה למטרה ועל ההתקנה.
  • יש להתאים באופן מדויק מנוע מומלץ לתריס חשמלי לפי רוחב התריס, הגובה שלו וכן המשקל שלו. התאמה זו נחוצה על מנת להוביל לכך שהמנוע אכן יוכל לשאת את התריס ולהפעיל אותו ביעילות מרבית לאורך זמן. ללא שחיקה וללא תקלות חוזרות ונשנות.
  • חובה לדעת כי התקנת מנוע לתריס חשמלי הוא עניין מקצועי לכל דבר ועניין. מה שאומר שחשוב מאוד לבחור חברה מקצועית שצברה מומחיות בתחום התקנות מנועים לתריסים חשמליים. חברה כזו תוכל לספק מענה מתאים ולבצע את ההתקנה של התריס על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונכם.
מנוע לתריס חשמלי

התייעצו איתנו

חברת אלון שערים ומחסומים מזמינה אתכם ליצור קשר עם החברה, כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת. אצלנו תוכלו למצוא את המוצרים הטובים ביותר, את המנועים האיכותיים וכמובן – את ההתאמה של המנוע לפי הצורך והמטרה שלכם. כמו כן תקבלו אצלנו התקנה מקצועית על ידי מתקינים מקצועיים שצברו ידע רב וניסיון בהתקנות של מנועים לתריסים חשמליים.