מנוע לשער כנף

מנוע הידרואלי לשער דו כנף חשמלי

מנוע הידרואלי לשער דו כנף חשמלי מתאים לשערים הנאלצים לעבוד באינטנסיביות גבוהה של פתיחות וסגירות. באופן טבעי, מנועים אלה יתאימו לשערים בפתחי חניונים ענקיים או כניסה ליישובים. מנוע הידרואלי טבול בשמן ועל כן מפחית את אפשרויות החיכוך והשחיקה הטבעיים עקב עבודה מאומצת.
יחד עם זאת, ישנם כמה סוגים ודגמים של מנועים הידרואליים לשערי כנף, בהספקים שונים ובכוחות שונים. יש להתאים את המנוע לשער על פי משקל השער וגם על פי סגנונו. שער ברזל אטום יוצר התנגדות רבה לרוח ועל כן יש להתאים לו מנוע הידואלי חזק במיוחד.
בכל מקרה, חשיבות של מומחיות הטכנאי בהרכבת המנוע היא קריטית. שער דו כנף מכיל אלמנטים רבים כמו צירים, תושבות ומסגרות. הוא אמור להיפתח בשקט ובאופן רציף, אך גם להיות בטיחותי מספיק כך שייעצר על ידי התנגדות כף היד. בעזרת כיווני כוח מנוע ניתן לשמור על כל חלקי המנוע כמו המצמד והבוכנות ולדעת כי לא יהיו תקלות מביכות בשנים הקרובות.
לצערנו, רבים אינן מודעים לכיוונונים המדויקים שדורש מנוע הידרואלי לשער דו כנף חשמלי ובעקבות כך קורות תקלות כמו שחיקת הצירים והתושבות במקרה הטוב או מחיצת רכב, הולך רגל, במקרה הרע. במילים אחרות, אל תקחו סיכון עם עבודה לא מקצועית, לטכנאי אלון שערים הנסיון, ההכשרה והמוניטין להתקין לכם מנוע הידרואלי איכותי.

מגוון מנועים לכל סוגי השערים

על מנת להתאים לכם מנוע הידרואלי לשער דו כנף חשמלי, אנו זקוקים לאיסוף נתונים מהשטח. פגישה עם נציג של אלון שערים יספק לכם את המידע החשוב של סוג המנוע ואפשרויות ההתקנה וההתאמה. השירות ניתן גם לשערים שלא הותקנו על ידי חברת אלון שערים.
רוצים לדעת עוד על מנועים הידראוליים? צרו קשר ונציג של אלון שערים יחזור אליכם.

מנוע מכאני לשער דו כנף חשמלי

שער כנפיים חשמלי משדר בטיחות ואסתטיקה מוקפדת ולכן הופך להיות בחירה שכיחה כשער לבית הפרטי או לחניונים ומפעלים בהם יש מקום לכנפיים להיפתח. יחד עם זאת, בגלל שמדובר במספר אלמנטים להרכבה, נודעה חשיבות מכריעה לאיכות ההתקנה של שערי כנפיים ובכלל זה, המנוע.
מנוע מכאני לשער דו כנף חשמלי מורכב בהתאם לפרמטרים רבים, רובם תוצאה של בטיחות מירבית. כשמנוע של שער דו כנף מותקן כראוי, תנועת השער היא רציפה ושקטה. בנוסף, התקנה של מומחה, כמו במקרה של אלון שערים, מפחיתה את הסיכוי להחלפת המנוע ולתקלות במשך 5 שנים לפחות.
במקרה של התקנת מנוע ללא הידע הטכני, נוצר סיכון מהותי של מחיצת מכונית או הולך רגל בין הכנפיים, תלישה של תושבות המנועים ותקלות רבות המונעות מהשער להיפתח כראוי.

התקנת מנוע מכאני לשער דו כנף – פרמטרים נוספים

מעבר לפרמטרים הרגילים והברורים של משקל הכנפיים וכמות הפתיחות והסגירות ביום, בכל הקשור למנוע לשער כנף בשערים חשמליים יש להתחשב בפרמטרים נוספים. למשל, שער כנף אטום הוא כמו מפרש המתנגד לרוח ועל כך יש להתאים לו מנוע חזק יותר. שער כנף מסורג, לעומת זאת אינו יוצר חיכוך עם הרוח ולכן ניתן להתאים לו מנוע מכאני חלש יותר.
מקצועיות החברה המתקינה באה לידי ביטוי גם ביכולת שלה לכוון את הספקי המנוע המכאני כך שהשער ייפתח וייסגר בצורה רציפה וטובה. מבחנה בטיחותית, חשוב לזכור כי שער כנף אמור להיעצר באמצעות התנגדות כף היד. במידה ואינו נעצר, יש חשש כבד לצירים ולתושבות העלולים להתעקם ולהישבר.
בנוסף ובהתאם למקועיות של חברת אלון שערים, אנו מתקינים התקן אבטחה פוטו דו כיווני, על מנת למנוע סגירה של שער בעת מעבר של מכונית או של הולך רגל.
רוצים לדעת עוד על התקנת מנוע מכאני לשער כנף חשמלי? צרו קשר ונציג של אלון שערים יחזור אליכם במהירה.