מנוע הידרואלי לשער דו כנף חשמלי

מנוע הידרואלי לשער דו כנף חשמלי מתאים לשערים הנאלצים לעבוד באינטנסיביות גבוהה של פתיחות וסגירות. באופן טבעי, מנועים אלה יתאימו לשערים בפתחי חניונים ענקיים או כניסה ליישובים. מנוע הידרואלי טבול בשמן ועל כן מפחית את אפשרויות החיכוך והשחיקה הטבעיים עקב עבודה מאומצת.
יחד עם זאת, ישנם כמה סוגים ודגמים של מנועים הידרואליים לשערי כנף, בהספקים שונים ובכוחות שונים. יש להתאים את המנוע לשער על פי משקל השער וגם על פי סגנונו. שער ברזל אטום יוצר התנגדות רבה לרוח ועל כן יש להתאים לו מנוע הידואלי חזק במיוחד.
בכל מקרה, חשיבות של מומחיות הטכנאי בהרכבת המנוע היא קריטית. שער דו כנף מכיל אלמנטים רבים כמו צירים, תושבות ומסגרות. הוא אמור להיפתח בשקט ובאופן רציף, אך גם להיות בטיחותי מספיק כך שייעצר על ידי התנגדות כף היד. בעזרת כיווני כוח מנוע ניתן לשמור על כל חלקי המנוע כמו המצמד והבוכנות ולדעת כי לא יהיו תקלות מביכות בשנים הקרובות.
לצערנו, רבים אינן מודעים לכיוונונים המדויקים שדורש מנוע הידרואלי לשער דו כנף חשמלי ובעקבות כך קורות תקלות כמו שחיקת הצירים והתושבות במקרה הטוב או מחיצת רכב, הולך רגל, במקרה הרע. במילים אחרות, אל תקחו סיכון עם עבודה לא מקצועית, לטכנאי אלון שערים הנסיון, ההכשרה והמוניטין להתקין לכם מנוע הידרואלי איכותי.