מנוע לשער חשמלי נגרר

מנוע אלקטרו מכאני לשער חשמלי

כידוע לכל, שער חשמלי מורכב משני אלמנטים עיקריים:
• השער עצמו.
• המנגנון החשמלי שמפעיל אותו.
בעוד השער עצמו הוא זה הנראה לעין, המנגנון שמפעיל את השער מוסתר היטב, הן מטעמי אסתטיות והן מטעמי בטחון. בכל מקרה, כדאי ורצוי להקדיש מחשבה מעמיקה לבחירת המנוע החשמלי לשער, לא פחות מאשר למראה וסוג השער עצמו. בסופו של דבר, מנוע לא טוב ישבית את השער והוא יהפוך להיות חתיכת ברזל ללא שימוש.
מנוע אלקטרו מכאני לשערים חשמליים הוא המנוע הקטן ביותר שיש וגם השכיח ביותר. הוא מתאים לשערי כנף ולשערי הזזה בגדלים ומשקלים שונים. הוא מגיעה כיחידה נפרדת ועצמאית הניתנת להתקנה בכל סוג שער. המנוע הסטנדרטי משלב פיקוד חשמלי לצד מנוע גיר רגיל.
בדרך כלל, צורתו מלבנית והוא מגיע בהספקים וכוחות שונים על מנת שיוכל להפעיל שערים חשמליים כבדים או קלים, מרובי פתיחות וסגירות ביום או שערים פרטיים ללא הרבה פתיחות וסגירות ביום. בנוסף, חובה להוסיף גם בקר בטיחות שימנע סגירה אטומאטית של השער במקרה שהמעבר לא פנוי.

התאמת המנוע לשער

התאמת המנוע לשער נעשית עקב שיקולי משקל ואינטנסיביות של עבודה ביום. חוסר התאמה של המנוע לשער תגרור שורה של תקלות שבסיומן תצטרכו להחליף את המנוע. רבים מעוניינים לחסוך בעלויות ומרכיבים מנוע אלקטרו מכאני שאינו מתאים לדרישות השער. רק לאחר תקופת מה הם מגלים כי המנוע חורק ואינו "סוחב" כפי שרצו.
חברת אלון שערים מעניקה את הייעוץ המקצועי בדבר התאמת המנוע המכאני לסוג השער ואף נותנת אחריות מלאה על המוצר. בנוסף, גם לאחר שנת האחריות אנו ממשיכים ללות את הלקוח ולוודא כי המנוע אכן עובד כפי שצריך.
צריכים יעוץ מקצועי? צרו קשר ונציג של אלון שערים יחזור אליכם במהירה.