מנוע חשמלי לתריס גלילה

תריסים חשמליים באים לשימוש רב ברחבי הארץ ובעולם, ונותנים מענה מדויק ויעיל להגנה ובטיחות של הבית, החניה, השטיח ועוד רבים. התקנה של תריס חשמלי היא משתלמת ונוחה לבעלי עסקים וכן לבעלי בתים ושטחים פרטיים, שכן התריס מהווה גבול ברור בין השטח הציבורי והשטח הפרטי – ויכול להוות גורם מרתיע שמשאיר אתכם בטוחים.
תריסים חשמליים בדרך כלל מופעלים על ידי מנוע חשמלי, שהינו מאד יעיל ונוח ויש לו פתרונות רבים.

תריס חשמלי המונע על ידי מנוע – כל היתרונות

למה בעצם כדאי לבחור בתריס חשמלי המופעל על ידי מנוע? תריס חשמלי שמופעל על ידי מנוע, לעומת הפעלה והנעה ידנית, חוסך לכם הרבה זמן ומאמץ מיותרים. על ידי הפעלה של תריס חשמלי שמופעל על ידי מנוע אתם למעשה מבטחים את עצמכם מעבודה סיזיפית ולא נחוצה – כאשר כל שתצטרכו לעשות במקום – יכול להתבצע בלחיצת כפתור פשוטה.
מי כמונו יודעים שתריס חשמלי הוא אביזר שאפשר לפתוח ולסגור פעמים רבות במהלך היום – ולכן מאד כדאי שתהפכו את המשימה לפשוטה וקלילה ככל הניתן עבורכם.

סוגי מנועים חשמליים לתריס גלילה

אם כבר הגעתם להחלטה שאתם רוצים לשלב תריס גלילה בעל מנוע חשמלי בביתכם או בעסק שלכם, כדאי שתדעו איזה מנוע לבחור. יש כמה סוגים פוטנציאלים למנועים לתריס גלילה שאתם יכולים לבחור מהם.
אתם יכולים לבחור במנוע מכני. מנוע מכני בתריס גלילה מאפשר העלאה והורדה של התריס דרך לחיצה על מתג ההפעלה. אפשר לעצור את התריס במיקום. המתאים המדויק שאתם רוצים לעצור בו – כך שלא יצטרך ללכת כל הדרך למעלה או למטה. תריסים בעלי מנוע חשמלי מכני עוצרים כאשר אתם מורים על כך בלבד. במידה ואתם רוצים תריס גלילה שיוכל לעצור כאשר הוא חש בחפץ שמפריע לסגירתו – כדאי לרכוש חיישן ייחודי נפרד להשגת המטרה.
יש סוג מנוע נוסף ששווה שתשקלו וסוג מנוע זה הינו מנוע עם שלט רחוק. מנוע זה יוכל לאפשר לכם מספר מצבי ביניים לפתיחה וסגירה, ותוכלו אפילו להגדיר שעות מסוימות שבהן התריס נפתח או נסגר. על פי רוב, מנועים כאלו גם יאפשרו לתריס לחוש במידה ומשהו מפריע לסגירתו, ולעצור לפני ההיתקלות בחפץ ובכף למנוע בלאי של התריסים לטווח הרחוק.

איך להתאים את המנוע החשמלי לתריס הגלילה שלי?

אם בחרתם בתריס גלילה שמופעל על ידי מנוע חשמלי, אתם יכולים להתייעץ עם מומחים שיסייעו לכם להתאים את המנוע הנכון לתריס שלכם. על פי רוב, יש דרך פשוטה להעריך את המנוע הנכון עבור כל תריס, והיא מתבססת על היחסים בין קוטר צינור הגלילה ומשקל התריס. ככל שאלו גדלים, כך סביר להניח שתזדקקו למנוע גדול יותר, עם ביצועים חזקים ועוצמתיים יותר. מומחה בתחום זה יוכל לבצע את ההתאמות באופן המיטבי עבורכם.