מנוע חשמלי לדלת מוסך

מנוע חשמלי לדלת מוסך

דלת המוסך שלכם מורכבת מכנף פנלים או כנף "חתיכה אחת" וממנוע חשמלי המרים ומוריד אותה בהתאם לצורך. ניתן לומר בבירור כי דלת מוסך חשמלת פועלת עד 10 פעמים ביום ועל כן, המנוע המתאים ביותר בשבילה הוא מנוע אלקטרו מכאני המותאם לכמות פתיחות קטנה, ביחס לחניונים ציבוריים למשל.
יחד עם זאת, ישנם כמה סוגי מנועים חשמליים לדלתות מוסך ויש צורך לבחור את המתאים ביותר. חברת אלון שערים עובדת עם הספקים המעולים ביותר של מנועים חשמליים ואוחזת בתוי תקן מחמירים כך שאתם בטוחים כי קניתם את המוצר הטוב ביותר לדלת המוסך שלכם.
חשוב לדעת כי אורך חייו של מנוע איכותי לדלת מוסך הוא כ- 10 שנים ויותר. יחד עם זאת, תקלה אחת במנוע מבשרת בהכרח על תקלות נוספות ולכן מומלץ להחליפו כל עשור. כיום, העלויות האטרקטביות בהחלט מאפשרות החלפת המנוע ושקט נפשי לעוד עשר שנים.

מנוע חשמלי לדלת מוסך

ערכת מנוע מלאה

מעבר למנוע עצמו שחייב להיות איכותי ותקין, מגיעה אתו גם ערכה שלמה הכוללת מסילות לשני הצדדים, 2 שלטים ולוח פיקוד. כמו כן, יש אפשרות להוסיף אביזרים נלווים כגון חיישני עין אלקטרוניים, בקר בטיחות עם חיבורים לקיר, סוללת גיבוי ומנורת פלאש.
את כל הערכה והאביזרים הנלוים מספקת חברת אלון שערים יחד עם אחריות מלאה ובשירות אדיב, עד הבית.

חשיבות ההתקנה

למרות על האמור לעיל, יש חשיבות מכרעת לאיכות ההתקנה. רק טכנאים מומחים יכולים להתקין את המנוע בצורה שלא תפגע בדלת עצמה ועל ידי כך תאריך את חיי המנוע. טכנאי אלון שערים יודעים כיצד לאזן בין הכוח שמפעיל המנוע לבין הדלת עצמה, משקלה וכמות הפתיחות ביום, כמו גם לקחת בחשבון את גורם השחיקה הטבעית.
מעוניינים לשדרג את דלת המוסך שלכם? צרו קשר ונציג של אלון שערים יחזור אליכם.