מחסום מתקפל

מחסום מתקפל הוא בדיוק מה שבעלי רכבים פרטיים צריכים על מנת לשמור על החנייה שלהם. באמצעות מחסום חניה מתקפל ניתן למנוע תפיסה של החניה על ידי רכב אחר, לחסוך ריבים עם השכנים ולהתגונן מעוגמת נפש מיותרת. בנוסף, מחסום מתקפל מגיע בצבע בולט והוא עשוי ברזל מאסיבי כך שלא ניתן לפרק או להזיז אותו.

מחסום חניה מתקפל

היתרון של מחסום מתקפל בא לידי ביטוי בכך שהוא מסופק עם מנעול תלייה ואביזרי חיבור שמיועדים לאספלט או בטון. המשמעות היא שניתן לשלב אותו בקלות בחניה צמודה לבית פרטי, בחניון של בניין מגורים משותפים וגם במקומות ציבוריים עם חניה שמורה. ההתקנה פשוטה ומתבצעת על ידי 3 ברגים בלבד, אך גם לאחר מכן התפעול נוח וידידותי. את המחסום אפשר להעביר בקלות בין בתים וחניות. אז גם אחרי מעבר דירה, המחסום ממשיך ללוות אותך ולספק פתרון.

אנו מתאימים את השער לצרכים שלך כדי לחסוך עבורך זמן והוצאות והמוצרים שלנו אמינים. אצלנו משתמשים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר גם על מנת לבנות ולשווק מחסום חניה מתקפל, כך שלך רק נותר לבחור היכן להתקין אותו.

אלון שערים

תבחרו המחסומים המתקפלים שלנו

האמינות של אלון שערים משחקת תפקיד חשוב בהתאמת כל סוג של מחסום מתקפל לצרכים שלך ושל קהל היעד. באמצעות המחסום שלנו יש כמה יתרונות משמעותיים שאותם באפשרותך להשיג עכשיו במחיר משתלם:

  • פתיחה וסגירה של המחסום בתוך שניות ספורות
  • אפשרות לבחור מיקום ספציפי של המחסום לפי גודל החניה
  • התאמה לכל סוגי החניות
  • מחסום שניתן לחבר למשטחים שונים

בשביל לבחור את המחסום המתאים, ניתן להתייעץ עם המומחים של אלון שערים ולערב אותנו בתהליך קבלת ההחלטות. אנו נבין יחד איתך מה היתרונות של כל מחסום ואיך משלבים אותו עם שער כניסה מאסיבי יותר. לאחר מכן, נתאים לחניה שלך את המחסום שיחסוך עבורך דאגות.