מחסום זרוע גדר

מחסום זרוע גדר - אלון שערים

כיום כבר כולם יודעים – מחסום זרוע גדר הוא הפתרון האיכותי ביותר להגנה על חניה ועל רכבים. זו הסיבה מדוע כל כך הרבה חניונים ובנייני מגורים בוחרים באופציה המצוינת של מחסום זרוע בכניסה לחניה.
מחסום זרוע מופעל על ידי שלט חשמלי המוענק אך ורק למורשים – בעל החניון, השומר או הדיירים בבניין. השלט החשמלי גורם לזרוע להתרומם ולאפשר לרכב להיכנס לחניה שלו. לאחר זמן מה, אם בגלל לחיצה נוספת או באופן אוטומאטי, המחסום יורד מעצמו ומונע מסקרנים ולא מורשים להיכנס לחניה.

מחסום זרוע גדר

מחסום זרוע מלבני או מחסום זרוע עגול?

חברת אלון שערים מספקת שירות התקנה לכל סוגי מחסומי חניה שיש בשוק ואף מייעצת בנוגע לסוג המחסום, משקלו, עוביו ומיקומו.
ככלל, ישנם שני מחסומי זרוע :מלבניים ועגולים. המחסום המלבני הוא קל יותר ולכן נוח יותר לשימוש, נוח יותר לתחזוק ואינו דורש תמוכה נגדית בצד השני.
לעומתו, מחסום זרוע עגול כבד יותר, דורש רמות תחזוק גבוהות יותר ובמקרים מסוימים צריך לשים כנגדו תמוכה נוספת, בגלל משקלו. בנוסף, פגיעה של מכונית במחסום זרוע עגול תשבית את המחסום באפן מיידי. יחד עם זאת, מחסום זרוע עגול חזק יותר, אסרטיבי יותר ונדרש במקומות מסוימים.
כך או כך, יש לבחון את השטח, את כמות הנכנסים בשער, את המיקום ואת דרישות הלקוח. רק לאחר מכן ניתן להתקין מחסום חניה איכותי ובטיחותי.

בטיחות מעל הכל

לעתים אנו נוטים לשכוח כי מחסום חניה חשמלי יכול להיות מסוכן, במקרים מסוימים. לכן, על המחסום להכיל בקר בטיחות שימנע סגירה פתאומית בעת מעבר, או פתיחה פתאומית ומסוכנת. בנוסף, על המחסום להיות ממוקם בצורה בטיחותית, שלא תזיק להולכי רגל, מכוניות או בעלי חיים.
בחברת אלון שערים מקפידים על תקני בטיחות גבוהים ומציידים את המחסום בשילוט מתאים ובבקרי בטיחות המונעים תקלות וסכנות מיותרות. החשיבה הבטיחותית מתחילה עוד בשלב התכנון, כאשר נציג של החברה מגיע לאתר ובודק את אפשרויות ההתקנה הבטוחה. לאחר מכן, במהלך ההתקנה משתמשים רק בחומרים האיכותיים ביותר ותוך כדי תהליך של בקרת איכות מתקדם.
התוצאה – מחסום חניה איכותי, בטיחותי ואסתטי.
לקביעת פגישת ייעוץ חינם, צרו קשר עוד היום – 073-7831488