מחסומים חשמליים

למפתח עד 6 מטר

מחסום NICE WIDE M

מחסום NICE WIDE M

ר 320 מ"מ ג 1000 מ"מ ע 208 מ"מ

מחסום זרוע למפתח עד 5 מטר

BFT GIOTTO 60

BFT GIOTTO 60

BFT MICHELANGELO BT A 60 U

BFT MICHELANGELO BT A 60 U

למפתח עד 7 מטר

מחסום NICE WIDE M

מחסום NICE WIDE L

למפתח עד 8 מטר

BFT MICHELANGELO BT A 60 U

BFT MICHELANGELO BT A 80 U

למפתח עד 9 מטר

NICE BAR9

מחסומים מהירים

BFT GIOTTO 60

BFT GIOTTO 30S

NICE BAR3

מחסום תיקרתי \ צד

BFT VIRGO SMART BT A

BFT VIRGO SMART BT A

מערכות סולאריות למחסומים

BFT ECOSOL

BFT ECOSOL

NICE SOLEMYO

NICE SOLEMYO

חניונים, בעלי מפעלים ומוסדות רשמיים כבר יודעים – מחסומים חשמליים של אלון שערים עושים סדר ואינם נחים לרגע.

אלון שערים מציעה מגוון עצום של מחסומים לכל מטרה: מחסומי זרוע, מחסומי חניה ומחסומי דוקרנים. המחסומים שלנו בנויים לעבודה מאומצת ואינטנסיבית ולא מאכזבים. אנו נותנים פתרונות לכל תרחיש ובכל תנאי שטח, המחסומים שלנו מתקפלים, יורדים מהתקרה ונעים בשיפוע – הכל על מנת לגרום ללקוח להיות מרוצה ולמנוע מרכבים לא מורשים להיכנס לחניה שלכם.
מלבד זאת, אנו מקפידים על עיצוב אסתטי והתקנה בטוחה. אנו נותנים שירות מלא ללקוחות קטנים וגדולים כך שגם החניה הפרטית שלכם וגם החניון רב הקומות יהיו מוגנים ומאובטחים כראוי. הרכב שלכם יכול לישון בשקט, וגם אתם.

היכן היינו ללא החשמל?

המחסום מוכיח את עצמו פעם אחר פעם ככלי האפקטיבי ביותר כנגד פריצות. עם זאת, ישנם מספר מרכיבים בתוכו שלולא הפעלתם לא היינו רואים במחסום כאופציה כלל. יצירת המחסום החשמלי שינתה את כללי המשחק ואפשרה לנו להתקין את המחסומים בכל בית ובית. המחסום החשמלי המותקן בבתים פרטיים ובבתי עסק מאפשר את פתיחתו ללא צורך ביציאה מהמכונית וכך מאפשר לנו איכות חיים שללא החשמל לא הייתה מוכרת. המחסום החשמלי מאפשר לכל אדם לזכות להגנה הראויה לו, למכוניתו וחנייתו וכך המחסום החשמלי מעניק לנו כלי הגנה ראויים כנגד הפורצים למיניהם. אכן המחסום החשמלי הוא אחד מאותם דברים שאנו לוקחים כמובן מאליהם אך לולא המחסומים החשמליים לא היו קיימים בשוק אזי לא היינו יכולים לישון בראש שקט בביתנו. קלות הפעלתו של המחסום החשמלי, בטיחותו הרבה וכמובן ההגנה שהוא מספק מהווים יתרונות עצומים שלא ניתן להתעלם מהם, כמובן שזוהי הסיבה שהמחסום החשמלי הפך להיות כה נפוץ. למעשה ניתן לומר כי אין מתחרה כיום בשוק המהווה מתחרה למחסום החשמלי.

אילו סוגי מחסומים חשמליים קיימים?

כאמור, כמעט כל המחסומים הקיימים בשוק כיום הם מחסומים חשמליים ומכאן שהמגוון של המחסומים החשמליים רחב ורב. סוגי המחסומים החשמליים נבדלים לרוב בחומרי היסוד שמהם המחסום מורכב ומדרך ההפעלה שהמחסום החשמלי מתופעל בה. ראשית ישנם את מחסומי החשמל המוכרים מעץ שהינם חזקים פחות לעומת אחיהם ממתכת וברזל. כמובן שמחסום חשמלי מעץ זול יותר לעומת מחסום חשמלי מברזל או מתכת אחרת. לגבי מערכות ההפעלה של המחסומים החשמליים הרי שניתן למצוא מחסום חשמלי הפועל באמצעות שלט, הפעלה סלולארית ואף מחסום חשמלי הפועל באמצעות חיישנים למיניהם. בין אם אתה בוחר סוג כזה או אחר של מחסום חשמלי, הרי שהמחסום החשמלי הוא הפיתרון המושלם בכדי לשמור ולהגן על המתחם הפרטי שלך. המחסום החשמלי מאפשר לך לישון בשקט בלילה כאשר אתה יודע כי מכוניתך בטוחה.

הזמינו עוד היום שערים חשמליים של אלון שערים!