מכון תקנים

מהו שער הזזה קונזולי קל ?

אם גם אתם בעלי עסק, בית או גינה רחבה, או שאולי אתם מחפשים מענה בטיחותי נכון עבור יישוב, מפעל רחב קנה, מוסד ארגון ואף פארק ציבורי – כנראה שגם אתם התמודדתם מול שאלת היישום הפרקטי של צרכי הבטיחות לשטח וכן הגדרת והגבלת הכניסה והיציאה של השטח. בחינת האפשרויות הרבה יכולה להיות ארוכה ומבלבלת, ואנחנו כאן על מנת לעשות לכם סדר בבלאגן. אם גם אתם מחפשים שער הולם וטוב עבור צרכי ההגנה והבטיחות לשטח שלכם, ורוצים שהוא יהיה יעיל, קליל ומעולה בדיוק לצרכים שלכם – שווה שתשקלו להשתמש בשער הזזה קונזולי קל.

מהו בעצם שער הזזה קונזולי קל?

שער הזזה קונזולי קל נותן מענה לבעלי בתים, גינות רחבות קנה, עסקים ובניינים. הוא מרחף מעל הקרקע ומחובר לזו רק באמצעות פס רע של גלגלים שמקובעים אליו. יש שני גלגלים עליונים ושני גלגלים תחתונים, וכך השער נע לכל כיוון נדרש בקלילות וביעילות רבה.

שער כזה יוכל לתת לכם מענה מדויק לצרכי הבטיחות במינימום מאמץ וכאב ראש. הוא יכול להיפתח ולהיסגר ע״פ דרישה וע״פ זיהוי מרחוק, הוא מגן וחזק ויהווה פתרון מעולה עבורכם לתיחום השטח שלכם באופן ברור ומוכר.

השערים הקונזולים יכולים להוות יתרון משמעותי בכל הנוגע לתיחום והגבלת כניסת רכבים חופשית למקומות רבים שבהם מערך הבטיחות צריך להיות גדול יותר, לדוגמא מבנים ושטחים ציבוריים וממשלתיים. שער קונזולי מחברה מובילה ומנוסה יבצע את המשימה נאמנה, ויעמוד בכל כללי הבטיחות המחמירים ביותר – על מנת שאתם תקבלו בדיוק מה שרציתם ועוד הרבה, הרבה יותר מזה.

איפה שער הזזה קונזולי יתאים לנו?

זה לא נדיר לראות שערי הזזה קונזוליים בכניסה ליישובים רבים ברחבי הארץ, בכניסה למפעלים רחבי מידות והסתעפויות, בכניסה למוסדות ציבוריים וממשלתיים, פארקים ומתחמים ציבוריים עם הגבלת כניסה בשעות מסוימות ועוד רבים. המטרה העיקרית של שער הזזה קונזולי קל הינה להגביל כניסה ויציאה בכל שעות היממה, ובכך להגדיר מתי המתחם / השטח המדובר פתוח, סגור או פתוח למבקרים ספציפיים, עובדים ופועלים.

הרבה משערי הזזה קונזוליים ניתנים לפתיחה חכמה דרך הטלפון הנייד ולכן יכולים להיפתח ולהיסגר על ידי זיהוי של האדם ו/או המכונית שמעוניינים להיכנס לשטח. זה יתרון משמעותי במיגון הכללי של השטח, שכן רק מספרי טלפון ו/או רכבים מורשים יוכלו להיכנס אל השטח ללא בעיה – בעוד שכל השאר יוכלו ליצור קשר עם בעלי המקום, ולהיכנס רק במידה ואלו מפעילים את פתיחת השער דרך הטלפון שלהם.

זה יתרון משמעותי במיוחד לבעלי חברות גדולות, מפעלים ומתחמים שרואים לעיתים עשרות ואף מאות מבקרים ביום. יש צורך מיוחד להגביל את הכניסה הרחבה ולדעת בדיוק מי נכנס ומתי – על מנת לשמור על כל הנוכחים מוגנים ובטוחים בעת השהייה בשטח.

דרושים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

הועניב היושבב שערש שמחויט – שלושע ותלברו חשלו שעותלשך וחאית נובש ערששף. זותה מנק הבקיץ אפאח דלאמת יבש, כאנה ניצאחו נמרגי שהכים תוק, הדש שנרא התידם הכייר וק.

קוואזי במר מודוף. אודיפו בלאסטיק מונופץ קליר, בנפת נפקט למסון בלרק – וענוף לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק.

רק כמה פרטים קטנים...

דילוג לתוכן