בולרדים

עמוד חשמלי הידראולי המתרומם מהקרקע יכול למנוע מעבר של כלי רכב ולשמש כמעצור פיזי באזורים עירוניים, מסחריים או תעשייתיים. עם זאת, מאוד חשוב להכיר את ההבדלים בין סוגים שונים של בולארדים כי הדגמים מגיעים במגוון גבהים וקטרים. לאחר מכן, אפשר להתייעץ עם המומחים של אלון שערים לגבי בחירת בולרד בהתאמה אישית.

עמוד חניה חשמלי

בולרדים הם עמודים חשמליים הידראולים המתרוממים מהקרקע מסוגים שונים שיכולים לשמש בתור מחסומי בטיחות. היתרון של עמודים מן הסוג הזה בא לידי ביטוי בכך שהם מתרוממים מהקרקע. כשרוצים להשאיר את המעבר פנוי, העמודים יורדים לקו מישור הדרך ובכך מאפשרים מעבר חלק וחופשי לכלי תחבורה. אבל כאשר רוצים לייצר מעצור פיזי באזורים שונים, אפשר להפעיל בולרדים חשמליים בלחיצת כפתור, שלט, פתיחה סלולארית ועוד, ובכך לחסום את הדרך.

במילים אחרות, בולרדים מציעים יתרונות רבים בגלל שהם משמשים בתור עמודים נשלפים מהקרקע ומונעים פיזית את המעבר של כלי רכב מסוגים שונים – החל מכלי רכב פרטיים ועד אוטובוסים או משאיות. בין היתר, ניתן למצוא בולרדים באזורים עירוניים, מסחריים או תעשייתיים ויש מקומות שבהם משתמשים בהם כדי לשמור על חניה.

איך בוחרים בולרדים ?

התאמת עמוד חניה חשמלי לאופי השימוש ולתקציב של הלקוח דורשת היכרות עם הבדלים בין דגמים שונים. בשביל לבחור את הדגם המתאים, כדאי קודם כל להחליט איפה בדיוק מתקין בולרדים והאם מציבים לידם מחסומים נוספים. לאחר מכן, אפשר להשוות בין בולרדים חשמליים ורגילים ביחס למחיר ולתקציב שאותו מוכנים להשקיע.

מבחינת המפרט עצמו, עמוד חניה יכול להגיע בדגמים וגבהים שונים. ככל שהדגם מאסיבי יותר כך הוא חוסם שטח גדול יותר, אבל המחיר שלו עולה. אז אם משתמשים בבולרדים באזור פרטי, אפשר להסתפק בדגמים קטנים יחסית. לעומת זאת, באזורים מסחריים או תעשייתיים וציבוריים עם תנועה רבה של כלי רכב או חשש מפיגועים והסגת גבול – כדאי לבחור בולרדים גדולים ומאסיביים.

הדגמים המומלצים – כל מה שכדאי לדעת

הנה למשל שני דגמים מומלצים של בולרדים ומה שאפשר ללמוד מהם לגבי האופן שבו כדאי לבחור עמוד חניה חשמלי הידראולי:

א. BFT-XPASS – זהו עמוד חניה חשמלי הידראולי שנבדק ואושר על ידי גופי הבטיחות הגדולים בעולם. הוא יכול לשמש כמחסום באתרים רגישים, נוח לתחזוקה ומגיע עם יחידה הידראולית מובנית, נגישה ועצמאית. במידה ויחידה אחת נשברת, שאר היחידות מסוגלות להבטיח תפקוד תקין של הבולרד תוך כדי עבודות התחזוקה והתיקונים.

ב. BFT-STOPPY B – דגם שמגיע בשתי אפשרויות: או ירידה עצמאית בהפסקת חשמל או בשחרור על ידי מפתח פלדה או נירוסטה. בנוסף, BFT-STOPPY B מצויד בנורות לד אבל אפשר לבחור אותו במידות אחרות ללא לדים. זמן הפתיחה או הסגירה שלו עומד על 9 שניות בלבד והמידות הן 700 מ"מ גובה וקוטר של 200 מ"מ. כמו כן, הוא מצויד במנגנון עצירה סוף מהלך חיישן מגנטי.

BFT-XPASS

בולארדים

BFT-XPASS

 XPASS B 275/800C LI SD K4 LUCIINOX SECDEV נירוסטה

XPASS B 275/800C L SD K4 LUCI SEC.DEV פלדה

BFT-STOPPY B

בולרדים עמוד חניה מתקפל

STOPPY B 200/700

התקנה מקצועית היא חלק בלתי נפרד מהתפקוד

לא משנה איפה ואיך מתכוונים להשתמש בסוגים שונים של בולרדים חשמליים, מאוד חשוב שההתקנה תהיה מקצועית. התקנה מקצועית באה לידי ביטוי בהתאמה של עמוד חניה חשמלי להנחיות היצרן ולדרישות שלו. אם מתקינים נכון כל דגם של עמוד חניה הידראולי, יש סיכוי גבוה יותר שהוא יחזיק מעמד וימלא את תפקידו היטב.

יש לך עוד שאלות לגבי בולדרים? רוצה לקבל הצעת מחיר על הדגמים המובילים ועל התקנה מקצועית? כל שנותר הוא להשאיר פרטים באתר של אלון שערים. אנו נשמח לרכז עבורך את הדגמים החשובים בצורה מסודרת ולתאם עבורך התקנה זריזה ברמה גבוהה.