שלטים

שלטים לשערים חשמליים

קשה להאמין, אך גם שער חשמלי מאסיבי, ארוך ובעל מנוע תעשייתי, לא שווה כלום בלי דבר קטן שנקרא שלט חשמלי. אכן, שלט חשמלי הוא קטן אך משמעותי מאוד. בלעדיו לא ניתן להיכנס לחניון, לחנייה הפרטית , לחניית בניין המגורים, לחנייה בעבודה או למפעל.
שלטים לשער חשמלי עובדים על תדר, בהתאם לשער היעד שאליו מכוון השלט. למעשה, שלט חשמלי הוא מופת של טכנולוגיה זעירה ואיכותית. רבים טועים לחשוב כי מראהו החיצוני מעיד על תוכנו ואיכותו של השלט. ההיפך הוא הנכון, יש לוודא כי הרכיבים הפנימיים עשויים מחומרים איכותיים ולא מתבלים. אחרת, ייתכן שתמצאו את עצמכם מחוץ לשער, לוחצים על השלט בחוזקה, אך לשווא.
חברת אלון שערים מחזיקה במגוון איכותי של שלטים לשערים חשמליים מהחברות הטובות והאיכותיות ביותר בעולם, ובתדרים שונים:

  • שלטים בעלי תדרים גבוהים או נמוכים: תדר 634, 316, 274
  • שלטים בעלי תדר משתנה.
  • שלט לשער חשמלי.
  • שלטים אשר ניתן להעתיק בבית הלקוח.

כמו כן, חברת אלון שערים מחזיקה ברשותה שלט אוניברסלי לשער חשמלי.

שלטים לשערים חשמליים

שלטים לחניה – תחזוקה

שלטים לחניה סובלים ממוניטין לא אמין. רבים מהם מתקלקלים בדיוק ברגעים הכי פחות מתאימים, חלקם נעלמים בדרכים מסתוריות, וחלקם מפתחים קורוזיה פנימית ומפסיקים לפעול. במקרים מצערים אלה יש צורך בשירות שכפול שלט.
ראשית, חברת אלון שערים מספקת שני שלטים לחניה לכל לקוח, זאת על מנת להמנע ממצב שבו לא ניתן להכנס דרך השער. שנית, החברה מפעילה שרות עד בית הלקוח, במשך 24 שעות ביממה כך שבכל מקרה, אנחנו נגיע עד אליכם ונתקן את התקלה, נשכפל את השלט, נתאים את התדר ונחזיר אותו לפעולה.

שלטים חשמליים – חידושים והמצאות

העידן הטכנולוגי המתקדם הביא אתו אפשרויות חדשות לפתיחת השער. למשל, דרך הפלאפון, דרך המחשב או באמצעות הבהוב אורות. כל הדרכים הללו אפשריות דרך חברת אלון שערים אולם בכל מקרה, רצוי ומומלץ להצטייד גם בשלטים חשמליים לשער. בסופו של דבר, זוהי הדרך הטובה והבטוחה ביותר לפתיחת שערים חשמליים.
לבחירת שלט איכותי, צרו קשר 24 שעות ביממה 073-7831488

שכפול שלט חניה

שלט חניה מבטיח שבכל רגע נתון נוכל להיכנס לחניון ולהשתמש בחניה הפרטית ששמורה עבורנו בתוכו.

שירות ספציפי של שכפול שלט חניה רלוונטי עבורנו אם אנחנו חולקים את הרכב עם בני משפחה, בני זוג או ילדים. בכל אחד מהמקרים האלה, נרצה שלכל אחד מבני המשפחה יהיה את השלט שלו. אבל גם פה, עלינו לוודא שהשכפול מתבצע בצורה מקצועית.

הבעיה היא שלא כל שירות של שכפול שלט חניה מתבצע באותו אופן או מביא לאותן תוצאות. אם לא משכפלים את השלט לפי הנחיות היצרן לדוגמא, זה עלול למנוע ממנו לפעול היטב גם בעתיד.

קידוד שלט למחסום חניה

אחד השלבים של שכפול שלט חניה כולל קידוד. את הקידוד של השלט מבצעים בהתאם למחסום החניה ולפי השער. התהליך של קידוד שלט למחסום חניה מחייב היכרות עם ההנחיות של היצרן מצד אחד ועם הדרישות של הלקוח מצד שני.

העתקת שלט חניה

האפשרות של שכפול שלט חניה, או במילים אחרות העתקת שלט חניה, היא דרך מעולה לעזור לנו לחסוך בהוצאות ולשפר את איכות החיים. במקום להחליף את כל השלט או לוותר על חניה פרטית למרות שימוש משותף ברכב, כל שנדרש הוא להעתיק את התוכן והקידוד שיש על שלט אחד לעוד שלט נוסף.

החדשות הטובות הן שכיום ניתן לרכז שירותים שונים של שכפול, קידוד והעתקת שלט חניה מול חברה מקצועית שמתמחה בכך. זה גם התפקיד של אלון שערים והתייעצות איתנו תעזור לך להבין טוב יותר מה נכון עבורך ובשביל כל התא המשפחתי המורחב.