שלטים

שלטים לשערים חשמליים

שלטים לשער חשמלי – השליטה בידיים שלכם

קשה להאמין, אך גם שער חשמלי מאסיבי, ארוך ובעל מנוע תעשייתי, לא שווה כלום בלי דבר קטן שנקרא שלט חשמלי. אכן, שלט חשמלי הוא קטן אך משמעותי מאוד. בלעדיו לא ניתן להיכנס לחניון, לחנייה הפרטית , לחניית בניין המגורים, לחנייה בעבודה או למפעל.
שלטים לשער חשמלי עובדים על תדר, בהתאם לשער היעד שאליו מכוון השלט. למעשה, שלט חשמלי הוא מופת של טכנולוגיה זעירה ואיכותית. רבים טועים לחשוב כי מראהו החיצוני מעיד על תוכנו ואיכותו של השלט. ההיפך הוא הנכון, יש לוודא כי הרכיבים הפנימיים עשויים מחומרים איכותיים ולא מתבלים. אחרת, ייתכן שתמצאו את עצמכם מחוץ לשער, לוחצים על השלט בחוזקה, אך לשווא.
חברת אלון שערים מחזיקה במגוון איכותי של שלטים לשערים חשמליים מהחברות הטובות והאיכותיות ביותר בעולם, ובתדרים שונים:

  • שלטים בעלי תדרים גבוהים או נמוכים: תדר 634, 316, 274
  • שלטים בעלי תדר משתנה.
  • שלט לשער חשמלי.
  • שלטים אשר ניתן להעתיק בבית הלקוח.

כמו כן, חברת אלון שערים מחזיקה ברשותה שלט אוניברסלי לשער חשמלי.

שלטים לשערים חשמליים

שלטים לחניה – תחזוקה

שלטים לחניה סובלים ממוניטין לא אמין. רבים מהם מתקלקלים בדיוק ברגעים הכי פחות מתאימים, חלקם נעלמים בדרכים מסתוריות, וחלקם מפתחים קורוזיה פנימית ומפסיקים לפעול. במקרים מצערים אלה יש צורך בשירות שכפול שלט.
ראשית, חברת אלון שערים מספקת שני שלטים לחניה לכל לקוח, זאת על מנת להמנע ממצב שבו לא ניתן להכנס דרך השער. שנית, החברה מפעילה שרות עד בית הלקוח, במשך 24 שעות ביממה כך שבכל מקרה, אנחנו נגיע עד אליכם ונתקן את התקלה, נשכפל את השלט, נתאים את התדר ונחזיר אותו לפעולה.

שלטים חשמליים – חידושים והמצאות

העידן הטכנולוגי המתקדם הביא אתו אפשרויות חדשות לפתיחת השער. למשל, דרך הפלאפון, דרך המחשב או באמצעות הבהוב אורות. כל הדרכים הללו אפשריות דרך חברת אלון שערים אולם בכל מקרה, רצוי ומומלץ להצטייד גם בשלטים חשמליים לשער. בסופו של דבר, זוהי הדרך הטובה והבטוחה ביותר לפתיחת שערים חשמליים.
לבחירת שלט איכותי, צרו קשר 24 שעות ביממה 073-7831488