פסי האטה

פסי האטה

פסי האטה – להגן על הילדים

פסי האטה הם אלמנט בטיחותי תעבורתי מוכר לכל ישראלי. בדרך כלל, אנו נתקלים בהם בנסיעה עירונית, בשכונות מגורים קטנות, בקירבה לבית הספר או בעת נסיעה בחניון רחב עם מספר קומות.
תפקידם של פסי האטה הוא להאט את מהירות הרכבים הנוסעים, זאת על מנת למנוע פגיעה במכוניות אחרות ובבני אדם. ידוע כי ילדים אינם מזהים סכנה כפי שמבוגרים מזהים ועל כן עלולים להתפרץ לכביש בעקבות כדור תוהה, בעקבות קריאה או סתם, בגלל חוסר תשומת לב. פסי האטה מונעים פגיעה ומאפשרים עצירה מהירה במקרה חירום.
בנוסף, פסי האטה מעידים על כך שכאן, בשכונה, ברחוב או בחניון יש לנסוע בזהירות ובאיטיות.
סוגי פסי האטה נוספים משמשים להסטת רכבים למקום אחר או לבחינת הרכב כמו בנקודות בדיקה בטחוניות. בחברת אלון שערים מציעים ללקוחות את כל סוגי פסי ההאטה שישנם בנוסף לייעוץ מקצועי לגבי יישום הפסים וכמובן, התקנה מלאה עם אחריות יצרן.

פסי האטה
פסי האטה

פסי האטה – תקנים ופתרונות

לצערנו, בכל רחבי הארץ אנו עדים לפסי האטה המזיקים למכוניות ואינם משיגים את יעדם. לפי התקן הישראלי, גובה הבליטה אינו רשאי לעלות על 10 סנטימטרים בלבד. כזכור, תפקידו של פס האטה הוא לשלוט ולהאט את זרם התנועה ולא לגרום נזק בלתי הפיך למכוניות.
רוב פסי ההאטה בהם אנו נתקלים עשויים מבטון כבד ואינם אחידים ברמתם, בגובהם ובמראם.

מה עושים? כל הפתרונות נמצאים אצל חברת אלון שערים:

הפתרון המודרני לפסי האטה מבטון הם פסי האטה מגומי ומחומרים נוספים המותקנים בצורה מקצועית וידידותית לסביבה, לרכב ולנהג. פסי האטה בחניונים למשל, אינם צריכים להיות גבוהים ומאיימים, פס האטה מסומן מגומי בהחלט יאותת לנהג להוריד את הרגל מהגז ולנסוע לאט.
פסי ההאטה של חברת אלון שערים מגיעים בגדלים, צורות וחומרים שונים. בפגישת ייעוץ עם המומחים של אלון שערים, תוכלו לבחור את סגנון פס ההאטה המתאים לכם ביותר. לאחר מכן נתקין לכם אותם על פי התקנים החוקיים ואף נדאג לתחזוק ושימור במשך הזמן.
עם פסי האטה של אלון שערים, הילדים שלכם בטוחים יותר. צרו קשר וקבעו פגישת ייעוץ.