מנורות מהבהבות

הצבת שער חשמלי בכניסה לחנייה של ביתכם תהיה אחת הבחירות הטובות ביותר שתבצעו. אחרי שתתקינו את השער החשמלי תקבלו איכות חיים הרבה יותר גבוהה כאשר תהיה לכם נוחות ברמה אחרת, תהיה לכם כניסה ויציאה מהירה מהבית וכמובן גם ביטחון גבוה יותר. עם זאת, אתם חייבים להקשיב לנהלים ואחד מהם קובע שיש צורך במנורות מהבהבות. למה הן נחוצות ומה התפקיד שלהן?

מנורה-מהבהבת-e1533196151368

מהן מנורות מהבהבות והיכן הן מותקנות?

אחרי שתתקינו שער חשמלי יכול להיות שתחשבו שהשימוש שלכם מובטח להיות איכותי והוא תקין מבחינת החוק. עם זאת, אתם יכולים לגלות מהר מאוד שאתם חייבים להתקין מנורה מהבהבת אחת לפחות על השער וזאת למטרות בטיחות. יכול להיות שבהתחלה תרימו גבה כי לא באמת תבינו מדוע יש צורך במנורה כזו, אך אחרי בירורים קצרים תבינו שהשער עצמו אולי לא מסוכן בפתיחה או בסגירה שלו, אך מסוכן מאוד כאשר הרכב יוצא מהחנייה, בעיקר בלילה כאשר לא רואים אותו. המנורה המהבהבת אמורה לסמן להולכי הרגל ולרכבים שרכב עומד לצאת והיא מותקנת בראש השער.

האם כל שער צריך מנורה מהבהבת?

לא כל שער חשמלי יצטרך מנורה מהבהבת אך חשוב מאוד שתבדקו את הנהלים כדי לדעת מה השער שלכם צריך. בכל מה שקשור למנורות מהבהבות שערים חשמליים יכולים להיות שונים מאוד בנהלים שלהם כיוון שהשערים מותקנים במקומות שונים, הם בנויים שונה ומנגנון הפתיחה שלהם שונה לגמרי וכן הלאה. למשל, אם מדובר בשער אחורי הרי שהרכב שייצא ממנו לא יפרוץ לשום כביש אלא בסלך הכל ייכנס לדרך קטנה של כמה מטרים שמובילה לרחוב, ולכן ייתכן שאין צורך במנורה מהבהבת. כמו כן, יש שערי גלילה שנפתחים בצורה גלויה מאוד ולא מצריכים התקנת מנורה מהבהבת וכן הלאה.

כיצד פועל המנורה המהבהבת?

מנורות מהבהבות יפעלו באופן אוטומטי כאשר השער החשמלי יופעל. ברגע שאתם מפעילים את השער עם השלט שיש ברכב או עם מספר הטלפון אליו אתם מחייגים, החיווט החשמלי של השער ושל המנורה יהיה אוטומטי ולכן אין צורך להפעיל אותה באופן נפרד. המנורה פועלת בחיסכון אנרגטי ולמעשה אין צורך להחליף אותה אלא לאחר שנים, והיא למעשה מנורה מסוג סירנה, כזו שמסתובבת. כמובן שאין לה אזעקה כלל למרות שיש גם גרסאות כאלו שעושות קול יחסית נמוך שיתריע בעיקר בפני הולכי רגל שהיא עומדת להיפתח. המנורה המהבהבת אולי נשמעת לכם כמו עניין שולי אך היא מצילת חיים.

מי מתקין את המנורה?

בעת התקנת השער החשמלי יתקינו לכם גם את המנורה המהבהבת. עם מנורות מהבהבות שערים חשמליים יהיו הרבה יותר בטוחים ולמעשה יעמדו בנהלים, ולכן אתם חייבים לבחור בחברה אמינה ומנוסה שתספק לכם את כל הכלים ואת כל המידע לגבי הפעלה נכונה שלו וכל האבזור הנחוץ. אנו באלון שערים כאן תמיד בשבילכם, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!