מחסום דוקרנים

מחסום דוקרנים

מחסום דוקרנים – יעילות היא שם המשחק

אחד המחסומים הנפוצים והיעילים ביותר בתחום מחסומים לרכבים הוא מחסום דוקרנים. מחסום דוקרנים משמש חניונים, שטחי תפעול, כוחות בטחון וכל מקום המעוניין כי תנועת הרכבים תהיה רק לכיוון אחד.
מחסום דוקרנים חוסך עלויות וכוח אדם. למשל, בעל חניון המעוניין למנוע כניסת רכבים מפתח היציאה אך לא מעוניין לשים שם שומר אשר יוודא כי הרכבים נוסעים בכיוון הנכון. מחסום דוקרנים עם שלט מקדים ימנע מהרכבים להיכנס דרך פתח היציאה.
העקרון העומד בבסיסו של מחסום דוקרנים הוא פשוט: רכב הנוסע בכיוון הנכון יחליק על המחסום וימשיך בנסיעתו אולם רכב שייסע נגד כיוון התנועה ייבלם על ידי תקר בגלגל

מחסום דוקרנים

סוגי מחסום דוקרנים

ישם שני סוגים של מחסום דוקרנים: מחסום נייד המשמש את כוחות הביטחון ליצירת מחסום זמני על הכביש, ומחסום דוקרנים המקובע לקרקע ופועל באופן שוטף.
מחסום דוקרנים קבוע הופך להיות מחסום רצפה ויש לעגן אותו היטב על מנת שלא יזוז ממקומו. את ההתקנה עושה החברה שמספקת את המחסום, באמצעות בטון או באמצעות יתדות מתכת.
מחסום דוקרנים הוא למעשה מחסום לרכב ומונע נסיעה מסוכנת נגד כיוון התנועה. על מנת להרכיב את המחסום בצורה הטובה והיעילה ביותר, יש לתת למומחי אלון שערים לבחור את גודל ואורך הרצועה, בהתאם לגודל המפתח ולצרכי המקום. ברשותנו כל סוגי המחסומים, בכל הגדלים והאורכים.

מחסום דוקרנים – חשיבות התחזוקה

דוקרנים לכביש יעילים בעיקר במקומות בהם תנועת הרכבים רבה. זו הסיבה מדוע הבלאי בסוג מחסום לרכב זה הוא רב. החלקים הרגישים יותר הם מנגנון הדוקרנים ומערכת הקפיצים. יש לוודא כי המתכת המרכיבה את הדוקרנים ומנגנון ההפעלה היא איכותית, עמידה ואינה מתבלה. כיאה לחברה מובילה בתחומה, אלון שערים מקפידה להשתמש אך ורק בחומרים איכותיים שנבדקו והוכחו כיעילים ועמידים.
בנוסף, חברתנו מחזיקה מלאי זמין של חלקי חילוף כך שלעולם לא תצטרכו להשבית את המחסום. צוות התחזוקה שלנו מלווה אתכם לאורך כל השלבים: התכנון, ההתקנה והתחזוקה.
עם חברת אלון שערים נוסעים רק בכיוון אחד – קדימה!
צרו קשר 24 שעות ביממה עם אלון שערים וקבעו פגישת ייעוץ.