יתרונות בטיחות בשערים חשמליים ומחסומים

///יתרונות בטיחות בשערים חשמליים ומחסומים

שערים חשמליים מכניסים הרבה יתרונות לביתכם ואתם תיהנו מאיכות חיים הרבה יותר גבוהה. הם יפים, הם חדישים, הם נפתחים בלי מאמץ מצדכם ואתם יכולים להגיד שלום לפתיחה הידנית המעצבנת שמצריכה מכם לצאת מהרכב בכל פעם מחדש. עם זאת, הבטיחות היא הפרמטר החשוב ביותר ועליו נרחיב במאמר זה.

כיצד פועל שער חשמלי?

לפני שנסביר עד כמה שער חשמלי יכול לתרום לבטיחות ביתכם צריך להבין כיצד הוא בכלל פועל. שער חשמלי פועל על ידי מנוע חשמלי שלרוב ידחוף וימשוך את השער על ידי בוכנה הידראולית. השער בטוח מאוד ופועל לאורך זמן רב כאשר בכל מקרה תסופק לכם אחריות עליו. השער מכיל גם חיישנים שימנעו ממנו להיסגר על יד או רגל של מישהו וכמובן לא על הרכב שלכם, דבר שיכול לקרות בשוגג בשער ללא חיישנים אלו. חלק מהשערים החדישים בימינו יכולים אפילו להיסגר באופן אוטומטי במידה והשער נשאר פתוח, כי שכחתם, וזה אחד מהיתרונות הגדולים של החיישנים שלו.

כיצד השער הופך את ביתכם לבטיחותי יותר?

• כמו שכבר הוזכר לעיל, שער חשמלי יכול לסגור את עצמו באופן אוטומטי בדגמים החדישים ולכן חשוב לבחון את האפשרות הזו. למרות זאת, הבעיה הזו לא תהיה חלק משגרת יומכם כי הרי כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לסגור את השער הוא ללחוץ על כפתור. לחיצה פשוטה על כפתור סוגרת את השער כשאתם כבר מתרחקים מהחניה וכך אין סיכוי שתשכחו אותו פתוח או שתתעצלו לסגור אותו במכוון, מה שיכול לגרום לגניבות מחצר ביתכם.

• עוד נקודת יתרון חשובה בענייני בטיחות היא כמובן החוזק של השער והעובדה שאי אפשר לפתוח אותו באופן ידני. אם תנעלו את השער עם מפתח, לא רק שזה יהיה לא נוח, זה גם יכול להיות פרצת הבטיחות בביתכם כיוון שפורץ מנעולים מיומן יוכל לפתוח אותו, על אחת כמה וכמה אם מדובר במנעול קפיץ.

• כל מה שנשאר לגנב לעשות זה לחכות שלא תהיו בבית ואז הוא יכול להחנות את הרכב בחניה שלכם ולהעמיס את כל רהיטי הגינה והמוצרים בביתכם, גם הרהיטים הכבדים ביותר. בחלק מהמקרים אפשר לפתוח שער ידני אפילו בטיפוס פשוט מעליו דבר שאתם בוודאי לא רוצים בביתכם.

כמה עולים מחסומים חשמליים?

שאלת המחיר היא אחת השאלות שכל ישראלי ישאל את עצמו ישר על ההתחלה כאשר יתעניין בשער חשמלי כלשהו, ולא משנה מאיזה סוג, ורוב הישראלים יחשבו שההשקעה משתלמת. האמת היא שבאמת מדובר על השקעה משתלמת ובמאמר זה דיברנו רק על יתרונות הבטיחות, ולא על שאר היתרונות כמו נוחות ואיכות החיים שעולות וכמובן הדקורציה והמודרניות שנכנסות לביתכם. המחיר תלוי בהרבה פרמטרים. למשל, גודל השער, סוג השער, מיקום ההתקנה וכמובן העיצוב שלו, משפיעים עליו יחדיו.

2018-07-11T08:57:51+00:00
צור קשר
close slider