איך לבחור שער?

///איך לבחור שער?

שער חשמלי הוא בחירה מצוינת לבית או לעסק, אך כדי ליהנות מהיתרונות הרבים שהוא מציע יש לבחור בשער הנכון. יש שערים חשמליים שיכלים להיות מעולים לבית מסוים ולבית אחר בכלל לא יתאימו, ובמאמר זה נסביר לכם על כל הפרמטרים השונים לבחירה הנכונה והמוצלחת ביותר.

מגוון רחב של שערים חשמליים

יש כל כך הרבה סוגים של שערים חשמליים וכל כך הרבה פרמטרים שקשורים בבחירה, כל שעוד לפני שנסביר לכם כיצד לבחור את השער הנכון והמותאם ביותר עבורכם, אתם צריכים להבין כמה עקרונות חשובים. העיקרון הראשון הוא ששער חשמלי זו לא קנייה פשוטה והיא לא יכולה להתבצע בצורה פזיזה. אתם חייבים לבחור את השער בקפידה ומוטב שתגבשו את ההחלטה למשך ימים שלמים אם לא שבועות. שנית, לא תקנו שער חשמלי מספר פעמים רב בחייכם ולכן מוטב לבחור שער אסתטי, חזק ומותאם במלוא הפרמטרים למה שאתם צריכים, גם אם יהיה יקר יותר משער אחר.

כך תבחרו שער חשמלי בצורה נכונה

• שערים חשמליים רבים יעמדו מול עיניכם בעת הבחירה אך השלב הראשון הוא להבין מה אתם לא יכולים לבחור. קודם כל תתרשמו מכל סוגי השערים שיש, ואחרי שתבינו מה המאפיינים ושיטת הפתיחה של כל שער, יהיה לכם מושג גדול יותר כיצד לבחור נכון. שער גרירה, שער כנף, מחסום זרוע, קורה קונזולית, שער מתרומם, שער גלילה וכן הלאה, כל אחד מהם יכול להתאים למקום אחר כאשר הסעיף הראשון הוא התייחסות לתנאי השטח.

• לרוב שער חשמלי יירכש יחד עם הגד בגינה עצמה, אך לעתים הבחירה תהיה אחרי שהגדר כבר מורכבת משער ידני שעתיד להתחלף. בכל מקרה חשוב להבין האם יש בגלל מקום לכל סוגי השערים, כי לא בכל בית ולא בכל עסק אפשר להתקין שער מתרומם, שער גלילה או שער גרירה.

• למשל, שער גרירה מצריך מקום שאליו יוכל להיפתח וכך למעשה אם יש לכם עצים מצדדי השער לא תוכלו להתקין אותו באופן מעשי. שער הרמה לא יוכל להיות מותקן במקומות מקורים אלא אם יש לו מספיק מקום להיפתח, מה שמצריך השארת מקום מספק לפתיחתו מה שלא יתאפשר אם המדרכה או הכביש צרים מידי, מחשש להפרעה גדולה לתנועה.

תתחשבו בצרכים שלכם

עד כמה תחלופת הרכבים במקום צפויה להיות גדולה? אם מדובר בשערים חשמליים לבית פרטי הרי שמדובר בכניסה של רכב אחד בכל פעם, ולכן שער שמכסה את כל שטח הגינה, גם טעמי בטיחות ופרטיות, יהיה הכרחי. אם מדובר בשער לבניין מגורים רב קומות גדול ממדים או עסק, חניון, מוסד או מפעל שתחלופת הרכבים בהם גדולה מאוד, יש צורך בשער שנפתח מהר יותר וכך למעשה מחסום זרוע הופך להיות השער האולטימטיבי. כמו כן, אסור לשכוח את העיצוב של השער שחייב להתאים למקום שבו הוא מותקן.

2018-06-27T11:48:08+00:00
צור קשר
close slider